GeneO

Technologia, która oferuje kompletną pielęgnację skóry poprzez złuszczanie naskórka, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Innowacyjny zabieg wykorzystuje kapsułki, które powodują wytwarzanie na skórze mikro pęcherzyków zawierających CO₂. W efekcie skóra zostaje głęboko dotleniona i zregenerowana, odzyskuje naturalny koloryt i elastyczność. Kuracja przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry. W zależności od oczekiwanych efektów zabieg wykonuje się z wykorzystaniem kapsułek. NeoRevive powoduje redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry oraz NeoBright powoduje rozjaśnienie i rozświetlenie koloru oraz gładkości skóry. Podczas zabiegu można zastosować fale radiowe o częstotliwości 450 kHz, które wnikają w skórę na głębokość 2 cm, nagrzewając komórki tłuszczowe ciała, dzięki czemu szybciej się spalają. Dodatkowo podgrzane zostają włókna kolagenowe, przez co stymulowana jest ich produkcja.

Exilis

Zabiegi Exilis na twarz dają doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Wykorzystana technologia remodeluje kolagen i radykalnie poprawia gęstość skóry. Procedura zastosowana w urządzeniu to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.

HIFU

HIFU to najbardziej efektywny i najsilniejszy lifting, wśród zabiegów nieinwazyjnych. Założeniem High Intensity Focused Ultrasound jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze. Skoncentrowane fale ultradźwiękowe przenikają do wewnątrz skóry,  jednocześnie nie uszkadzając jej z zewnątrz. Dostępne są trzy głowice o różnej głębokości działania fali.  Ultradźwięki ukierunkowane są na włókna kolagenowe, które obkurczając się, w naturalny sposób produkują nowe.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami, co silnie stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i silnej regeneracji. Zabieg niweluje blizny potrądzikowe, redukuje drobne zmarszczki oraz przebarwienia. Zmniejsza widoczność popękanych naczynek i zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd, staje się bardziej jędrna.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest bezinwazyjnym, bardzo delikatnym zabiegiem złuszczania i oczyszczania naskórka, który nie ingeruje w strukturę skóry. Bardzo często stosowany jako przygotowanie naszej cery do innych zabiegów. Dzięki złuszczeniu martwego naskórka nasza skóra łatwiej wchłania substancje aktywne. Podczas zabiegu, dzięki wibracjom ultradźwiękowym, wykonywany jest też mikromasaż skóry, który poprawia jej dotlenienie i mikrokrążenie, pobudza produkcję kolagenu i stymuluje metabolizm komórek.

Eksfoliacja kwasami

Eksfoliacja kwasami to zabieg chemicznego złuszczania skóry polegający na kontrolowanej aplikacji substancji złuszczającej. Zabieg eksfoliacji kwasami polecany jest wszystkim, którzy chcą odświeżyć swoją skórę, a także przeciwdziałać tworzeniu się zmarszczek i opóźnić procesy starzenia się.