Geneo+

Technologia, która oferuje kompletną pielęgnację skóry poprzez złuszczanie naskórka, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Innowacyjny zabieg wykorzystuje kapsułki, które powodują wytwarzanie na skórze mikro pęcherzyków zawierających CO₂. W efekcie skóra zostaje głęboko dotleniona i zregenerowana, odzyskuje naturalny koloryt i elastyczność. Kuracja przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry. W zależności od oczekiwanych efektów zabieg wykonuje się z wykorzystaniem kapsułek. NeoRevive powoduje redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry oraz NeoBright powoduje rozjaśnienie i rozświetlenie koloru oraz gładkości skóry. Podczas zabiegu można zastosować fale radiowe o częstotliwości 450 kHz, które wnikają w skórę na głębokość 2 cm, nagrzewając komórki tłuszczowe ciała, dzięki czemu szybciej się spalają. Dodatkowo podgrzane zostają włókna kolagenowe, przez co stymulowana jest ich produkcja.


Efekty zabiegu NeoRevive:
• Redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry
• Zmniejszenie porów
• Poprawa gęstości i odżywienia skóry
• Zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.

Efekty zabiegu NeoBright:
• Rozświetlenie i promienny wygląd skóry
• Naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry
• Wyrównanie kolorytu
• Poprawa gęstości i odżywienia skóry

Exilis

Zabiegi Exilis na twarz dają doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Wykorzystana technologia remodeluje kolagen i radykalnie poprawia gęstość skóry. Procedura zastosowana w urządzeniu to obecnie najbardziej nowoczesna technologia odmładzania skóry. Kluczowym zagadnieniem w zabiegach estetycznych jest aplikacja dużej energii bez narażania pacjenta na jakikolwiek dyskomfort. Monitoring temperatury w czasie rzeczywistym zapewnia doskonałą kontrolę nad przebiegiem nagrzewania tkanki. Exilis dostarcza maksymalną moc bez występowania dyskomfortu. Rdzeniem urządzenia jest zaawansowany system EFc, jest to aktywna kaskada elementów bezpieczeństwa na którą składają się zarówno rozwiązania hardware jak i software. Exilis stanowi przełom technologiczny, który pozwala wykonywać zabiegi w sposób efektywny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu pacjenta. Rezultat to równomierne ogrzewanie tkanek docelowych oraz eliminacja iskrzeń i łuków elektrycznych przy aplikacji na wysokich parametrach mocy.

Ultraformer III

HIFU Ultraformer III to najbardziej efektywny i najsilniejszy lifting, wśród zabiegów nieinwazyjnych. Założeniem High Intensity Focused Ultrasound jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze. Skoncentrowane fale ultradźwiękowe przenikają do wewnątrz skóry,  jednocześnie nie uszkadzając jej z zewnątrz. Dla zabiegów na twarz dostępne są cztery głowice o różnej głębokości działania fali. Ultradźwięki ukierunkowane są na włókna kolagenowe, które obkurczając się, w naturalny sposób produkują nowe. Zabieg Ultraformer III pozwala na uzyskanie efektu liftingu twarzy i ciała bez użycia skalpela. Efekty po tym rodzaju liftingu widoczne są już po jednym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje technologię HIFU, czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służąca do selektywnego oddziaływania na skórę. Ultradźwięki są uznawane za przyszłość medycyny estetycznej. Podczas zabiegu, w wyniku wybiórczego oddziaływania na określony obszar, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują kolagen do odbudowy. Zabieg Ultraformer III spełnia oczekiwania wielu Pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry twarzy. Zabieg polega na wielokrotnym kontakcie końcówki przetwornika z ciałem, w wyniku czego tkanka jest podgrzewana na różnych głębokościach, w zależności od parametrów ciała i oczekiwanego efektu. Utrata jędrności jest problemem wielu kobiet. Z wiekiem włókna kolagenowe w skórze zanikają i ulegają rozluźnieniu. Skóra staje się wiotka i cienka. Konsekwencją są głębokie zmarszczki, zaburzony owal twarzy, szczególnie linii żuchwy. Powstają poziome zmarszczki na szyi. Objawy te jak żadne inne dodają lat. Z czasem proces ten dotyka całego ciała, co w znacznym stopniu wpływa na samoocenę i dobre samopoczucie. Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem były zabiegi operacyjne. Wiązały się jednak zawsze z dłuższą lub krótszą rekonwalescencją, na którą nie każda pacjentka mogła sobie pozwolić. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się nieinwazyjne zabiegi. Są one bezpieczniejsze, nie wymagają rekonwalescencji i są zdecydowanie mniej bolesne. Jednak ich rezultaty nie zawsze mogły się równać z efektami zabiegów operacyjnych. Dzięki zabiegowi Ultraformer III uzyskujemy widoczne efekty już po jednym zabiegu przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami, co silnie stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i silnej regeneracji. Zabieg niweluje blizny potrądzikowe, redukuje drobne zmarszczki oraz przebarwienia. Zmniejsza widoczność popękanych naczynek i zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd, staje się bardziej jędrna.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest bezinwazyjnym, bardzo delikatnym zabiegiem złuszczania i oczyszczania naskórka, który nie ingeruje w strukturę skóry. Bardzo często stosowany jako przygotowanie naszej cery do innych zabiegów. Dzięki złuszczeniu martwego naskórka nasza skóra łatwiej wchłania substancje aktywne. Podczas zabiegu, dzięki wibracjom ultradźwiękowym, wykonywany jest też mikromasaż skóry, który poprawia jej dotlenienie i mikrokrążenie, pobudza produkcję kolagenu i stymuluje metabolizm komórek.

Eksfoliacja kwasami

Eksfoliacja kwasami to zabieg chemicznego złuszczania skóry polegający na kontrolowanej aplikacji substancji złuszczającej. Zabieg eksfoliacji kwasami polecany jest wszystkim, którzy chcą odświeżyć swoją skórę, a także przeciwdziałać tworzeniu się zmarszczek i opóźnić procesy starzenia się.