EM Sculpt


Kaloryfer i brazylijskie pośladki bez skalpela? Sześciopak bez wysiłku?
 Teraz z
BTL EMSculpt jest to możliwe!Urządzenie, które jednocześnie spala tłuszcz i buduje mięśnie. Marzysz o jędrnych pośladkach i podoba Ci się efekt jak po brazylijskim liftingu? Możesz taki mieć i to bez skalpela. EMSculpt jednocześnie wyszczupla i buduje mięśnie brzucha i talii. Kaloryfer dla pań i panów, bez „piwnego mięśnia” czy „oponek”. Marzenia spełniają się teraz bezinwazyjnie i bezboleśnie. EMSculpt to urządzenie, które w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i umięśnienie, a także wyszczupla talię i rzeźbi brzuch. Rozwiązanie idealne dla fanów szczupłej ale wysportowanej sylwetki. Ideał, do którego dążymy, to smukłe, ale odpowiednio umięśnione ciało. Zabiegi, które jedynie redukują tłuszcz np. lipoliza lub liposukcja, nie zawsze dają pełną satysfakcję. Odchudzone ale nieumięśnione ciało nie ma pożądanego kształtu. Mięśnie podskórne gdy są wzmocnione i napięte, lepiej definiują kontur ciała. To z pewnością przełomowe urządzenie modelujące sylwetkę. Jest wyjątkowe ponieważ dosłownie rzeźbi ciało, jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. A robi to w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni, Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High Intensity Focused Electro Magnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. W trakcie jednego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni. Trening z HIFEM
 to znaczny wzrost mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej. Ten efekt zapewnia wyjątkową satysfakcję z poprawy wyglądu.

Ultraformer III

Zabieg Ultraformer III pozwala na uzyskanie efektu liftingu twarzy i ciała bez użycia skalpela. Efekty po tym rodzaju liftingu widoczne są już po jednym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do selektywnego oddziaływania na skórę. Ultradźwięki są uznawane za przyszłość medycyny estetycznej. Podczas zabiegu, w wyniku wybiórczego oddziaływania na określony obszar, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują kolagen do odbudowy. Zabieg Ultraformer III spełnia oczekiwania wielu Pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Z wiekiem włókna kolagenowe w skórze zanikają i ulegają rozluźnieniu. Skóra staje się wiotka i cienka. Konsekwencją są głębokie zmarszczki, zaburzony owal twarzy, szczególnie linii żuchwy, opadająca powieka górna, przez co oczy stają się mniejsze a nasze spojrzenie zmęczone. Powstają poziome zmarszczki na szyi. Objawy te jak żadne inne dodają lat. Z czasem proces ten dotyka całego ciała, co w znacznym stopniu wpływa na samoocenę i dobre samopoczucie. Dzięki zabiegowi Ultraformer III uzyskujemy widoczne efekty już po jednym zabiegu przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

Jaki jest mechanizm działania?

Urządzenie emituje skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Wiązka ultradźwięków skupia się na określonej głębokości w skórze oddając swoją energie w postaci ciepła. W efekcie powstają ogniska mikrokoagulacji, przy czym naskórek pozostaje nieuszkodzony. Zjawiska te uruchamiają procesy regeneracji, które prowadzą do wytworzenia nowego kolagenu. Ponadto podczas zabiegu tkanki kurczą się, co daje widoczny efekt liftingu. Dzięki aż 7 różnym końcówkom 1,5 mm, 2,0mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6 mm, 9 mm i 13mm możemy działać na różnych głębokościach, co intensyfikuje efekt i sprawia, że przebudowa skóry jest głęboka i trwała.

Velashape III

Vela Shape III to skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych oraz masażu próżniowego, które daje znakomite efekty w wyszczuplaniu, modelowaniu sylwetki oraz skutecznej walce z cellulitem i wiotkością skóry. Zabiegi przeprowadzane przy pomocy urządzenia umożliwiają perfekcyjne wymodelowanie sylwetki i zapewniają skórze doskonałą kondycję. To także najnowocześniejsza metoda redukcji depozytów tłuszczu  oraz ujędrniania ciała.

VellaShape III stanowi bardzo efektywne rozwiązanie dla wygodnego, nieinwazyjnego kształtowania ciała dla wielu pacjentów i w zakresie wielu obszarów terapeutycznych. Zabiegi redukujące cellulit i obwód z użyciem VelaShape III nie powodują przestojów i wiążą się tylko z niewielkim dyskomfortem. Krótkie sesje zabiegów i doskonałe wyniki, nawet już po jednej sesji, oznaczają wysoką wydajność urządzenia. VelaShape III został oznaczony w zakresie zabiegów poprawiających kontury ciała oraz potwierdzających zmniejszenie obwodu brzucha i ud oraz tymczasowe zmniejszenie cellulitu. Zabieg zmienia życie, poprawia poczucie własnej wartości i łagodzi problemy związane z samooceną. Najskuteczniejsze rozwiązanie, teraz lepsze niż kiedykolwiek.

Exilis

Przełomowy system do odmładzania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania twarzy. Urządzenie skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy z dodatkowym efektem anti-aging. Powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. System EXILIS daje lepsze efekty zabiegowe niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję. Jedyne urządzenie pozwalające na jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. Doskonałe rezultaty przy zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia, sprężystości i tekstury skóry oraz redukcji cellulitu. EXILIS pomaga pacjentom pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i pełną kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. Połączenie fali radiowej o wysokiej częstotliwości i ultradźwięków rozrywa zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, co powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i ich redukcję. Duża moc systemu jest kierowana na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, działa na zlokalizowany jej nadmiar, znajdujący się głęboko pod powierzchnią skóry, a chłodzenie powierzchni zabiegowej reguluje temperaturę skóry i chroni jej delikatne struktury. Wykorzystana technologia remodeluje kolagen i radykalnie poprawia gęstość skóry. Depozyty tłuszczowe zazwyczaj składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne, głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. W tym samym czasie apoptoza zmniejsza liczbę adipocytów. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji. Procedura zastosowana w urządzeniu to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.