Exilis

Połączenie fali radiowej o wysokiej częstotliwości i ultradźwięków rozrywa zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, co powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i ich redukcję. Duża moc systemu jest kierowana na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, działa na zlokalizowany jej nadmiar, znajdujący się głęboko pod powierzchnią skóry, a chłodzenie powierzchni zabiegowej reguluje temperaturę skóry i chroni jej delikatne struktury. Wykorzystana technologia remodeluje kolagen i radykalnie poprawia gęstość skóry. Procedura zastosowana w urządzeniu to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.

Vela Shape III

Vela Shape III to skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych oraz masażu próżniowego, które daje znakomite efekty w wyszczuplaniu, modelowaniu sylwetki oraz skutecznej walce z cellulitem i wiotkością skóry. Zabiegi przeprowadzane przy pomocy urządzenia umożliwiają perfekcyjne wymodelowanie sylwetki i zapewniają skórze doskonałą kondycję. To także najnowocześniejsza metoda redukcji depozytów tłuszczu  oraz ujędrniania ciała.

Kriolipoliza

Kriolipoliza Opiera się na zjawisku zwiększonej podatności komórek tłuszczowych na zimno w przeciwieństwie do otaczających je struktur jak skóra, nerwy czy mięśnie. Krystalizacja komórek tłuszczowych poddanych działaniu kontrolowanej, niskiej temperatury, wyzwala reakcję zapalną organizmu, co powoduje apoptozę czyli śmierć komórek tłuszczowych. Następnie rozpoczyna się proces fagocytozy, podczas której makrofagi trawią resztki pozostałe po apoptozie adipocytów. W rezultacie tłuszcz uwolniony z komórek tłuszczowych trafia do krwi i limfy, a następnie jest metabolizowany. Funkcja Thermal Shock łączy dwie technologie podgrzewania i zamrażania komórek tłuszczowych podczas jednego zabiegu.

Liposonic

Liposonic jest zabiegiem, który w szybki, bezpieczny, a przede wszystkim bezinwazyjny sposób wyszczupla brzuch, uda, talię, bryczesy i pośladki. Technologia wykorzystuje najnowsze rozwiązania skoncentrowanej fali ultradźwiękowej i zapewnia trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. Poprzez skupienie energii na stałych głębokościach 0,8 i 1,3 cm, zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skóry i nie powoduje jej uszkodzenia. W miejscu działania następuje szybki wzrost temperatury, co powoduje trwałe uszkodzenie komórek tłuszczowych i całkowite ich usunięcie z organizmu. Zastosowanie dużej głowicy na ciało pozwala na zrobienie większego obszaru zabiegowego za jednym przyłożeniem.

Shock Wave

Urządzenie przenosi intensywne mechaniczne fale akustyczne do tkanek, zwiększając krążenie krwi, stymulując tworzenie włókien kolagenowych. Wpływając pozytywnie na strukturę kolagenu skóry i tkanek łącznych prowadzi do poprawy wyglądu cellulitu. Wysokoenergetyczne fale akustyczne powodują kawitację czyli zapadanie się pęcherzyków gazu w strukturach tłuszczowych i destabilizują struktury tłuszczowe. Acoustic Wave Therapy generuje praktycznie natychmiastowe pozytywne wyniki, nawet już po jednym zabiegu. Jest to bardzo skuteczna i zapewniająca długotrwałe efekty metoda zwalczania cellulitu.